Edasimüüjate otsing

Edasimüüja asukohas

Radius: KM

Sõiduplaani koostamine

Näita vahemaad

Use my location to find the closest Service Provider near me

Aktiivsed valikud: 0
Laadimisel...

Sõiduplaan

Otsing veebilehelt
Otsige veebilehelt või valige otsingu tootegrupp

Blue Star

Meist

Tunnustatud tootjate komponendid ja hoolikalt valitud koostööpartnerid tagavad Blue Star segistite võrdväärse kvaliteeditaseme teiste Euroopa juhtivate tootjatega. Blue Star DNA moodustavad:
Kaitse katlakivi vastu
Madal müratase
Pikk eluiga
Erakordne disain

Blue Stari segistid ja dušid – nutikas valik

Oleme Blue Star kaubamärgi all segisteid importinud Eestisse enam kui kakskümmend aastat.

1995. aastal sõnastasime idee pakkuda Blue Star kaubamärgi all Eesti turu eripärasid ja klientide vajadusi arvestava tootevaliku, mis pärineb usaldusväärse ajalooga tootjatelt.

Blue Star toodete hulgast leiab endale hoolimata eelarvest ja disainieelistustest sobiva igaüks

Valikus on köögisegistid, menukad seinasisesed dušisüsteemid ja seinapealsed dušitermostaadikomplektid. Disain, töökindlus ja funktsionaalsus on olnud alati meie fookuses.

Juba aastaid annavad Blue Star segistitele vastupidavusese Kerox® keraamilised tööelemendid. Spetsialistid hindavad Kerox® tööelemente parimaks, mis turul saada – need on Blue Star toodete loomulik osa. Meie uute seeriate juures leivad kasutust juhtiva komponentide tootja Neoperl segistisõelad koos veekulupiirajaga Cascade SLC®, mis aitab säästa vett ja energiat kuni 50%, võrreldes tavatoodetega. Suurepärane kaitse katlakivi vastu, madal müratase, pikk eluiga ja erakordne disain moodustavad Blue Star DNA.

Oleme aastatega saanud kinnitust meie toodete vastupidavuse kohta, seega pakume Blue Stari segistitele viie aastast garantiid!

Nutikaid veemõnusid soovides
Teie Blue Star
Meist